HAKKIMIZDA

Nasıl POLMOB Olduk.. ?

2004 yılında 300m² kurulan firmamız Türkiye’nin ilk kalıp sünger üretimine uzanan deneyimleriyle faaliyetlerine başlamış ve şuan 5250m² açık 1000m² lik kapalı alana sahip bir fabrika alanında faaliyetine devam etmektedir. Yüksek basınçlı poliüretan makinesi , sünger poliüretan kalıpları , bant sistemleri gibi komple tesis çözümlerini uzman kadromuzla garantili olarak hazırlamaktayız.

Uzmanlıklarımız..

POLMEK çatısı altında, Yüksek basınçlı poliüretan makinesi , sünger poliüretan kalıpları , bant sistemleri gibi komple tesis çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kuasit Koltuk ile kuaför gereçleri üretmekteyiz. Kuaför ve Berber salonlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan kompakt bir yapıya sahip KUASİT KOLTUK, Polmek makine bünyesinde hizmet vermektedir. POLMOB olarak da poliüretan mobilya aksesuarları üretmekteyiz.

nasıl büyüdük ?

POLMEK GROUP bünyesindeki tüm şirketlerin idaresi aile fertlerinden biri tarafından yürütülmektedir. Polmek Makine ve Kalıp, Polmob Poliüretan Mobilya Aksesuarları ve Kuasit Koltuk firmaları ürünlerinin yan malzemelerini de birbirlerinin bünyesinde üretebilen geniş bir üretim bandına sahip büyük bir yapıdır. Birbirlerinin ihtiyaçlarını da hızla çözebilen POLMEK GROUP firmalarının en güçlü yanı kardeşler tarafından yönetiliyor olmasıdır.

neden önemlisiniz ?

Ekip ruhunu tüm ekibine hissettirmiş olan firma sahipleri büyük bir yapının tüm gereklerini, birbirine kenetlenerek, kalitesine, işçiliğine ve terminlerine gösterdiği hassasiyetle yerine getirmektedir.

Piyasalardaki acımasız rekabete karşın sektörlerinde başarıyla hizmet veren grup şirketleri, sizin önceliklerinizi çok iyi analiz eden bir satış ekibine, ürün kalitesinin önemini bilen tecrübeli üretim takımına ve onları doğru yönlendiren ve müşteri memnuniyeti için çalışan bir idari kadroya sahiptir. Satış sonrası teknik destek de ki başarısı da tüm Türkiye de kendinden söz ettirmektedir.

bizden bir kaç görüntü..